techmatik.pl

TECHMATIK COOPERATION - UsługiFabryka TECHMATIK powstała latem 2004 roku. W firmie funkcjonują 2 dywizje. Jedna ściśle związana z produkcją nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego, druga dywizja - TECHMATIK COOPERATION skupiająca trzy departamenty ściśle współpracujące ze sobą: Departament Obróbki Mechanicznej, Obróbka Cieplna, Kontrola Jakości, świadczące usługi na potrzeby klientów zewnętrznych. TECHMATIK COOPERATION oferuje szeroką gamę usług w pełnym zakresie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obróbki metali, hartowania i kontroli jakości począwszy od najdrobniejszych detali do bardzo skomplikowanych. Pozostałe dwa departamenty wyposażone w najnowocześniejsze maszyny pomiarowe i do obróbki cieplnej gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług. Ofertę uzupełniają również systemy sterowania procesami produkcji. Należą do nich moduły sterowania poszczególnymi etapami lub zintegrowane systemy sterowania całym ciągiem produkcyjnym. TECHMATIK COOPERATION świadczy swoje usługi dla takich kontrahentów jak: Heller, Bombardier Aerospace, ABB, IVA, Alstom, Normet,Tecauma, Shapers, ITM , PMP Poland, Fabryka Łożysk Tocznych KRAŚNIK, BEFARED, etc. Wykonywanie spawania metodami wg PN-EN ISO 4063. Do dyspozycji mamy spawarki inwertorowe światowych liderów techniki spawalniczej firmy Kemppi oraz ESAB. Spawanie na zautomatyzowanych stanowiskach spawalniczych metodą MAG. Do dyspozycji mamy cztery roboty spawalnicze renomowanej firmy FANUC-120iB na osprzęcie spawalniczym firmy Lincoln Electric roboty współpracują z obrotnikami (PN-EN ISO 3834-2, PN-EN 15085-2 level CL1).

Department Obróbki Skrawaniem oferuje szeroki wachlarz usług w oparciu o nowoczesne procesy produkcji:
- toczenie
- frezowanie
- szlifowanie
- Wypalanie termiczne
- Wypalanie laserowe
- Gięcie rur i profili
- Obróbka elektroerozyjna
- śrutowanie

 

 

 • Obróbka skrawaniem

   

  Fundamentalną częścią firmy TECHMATIK jest wydział obróbki skrawaniem, który oferuje szeroką gamę usług z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obróbki metali. Wydział jest integralną częścią procesu wytwarzania form oraz maszyn do produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. Zakres możliwości obróbczych jest bardzo szeroki. Z naszych usług korzystają zarówno kontrahenci polscy, jak i zagraniczni.

   

   

   więcej...  

 • Obróbka cieplna

   

  Wydział obróbki cieplnej organizowany był równocześnie z wydziałami obróbki mechanicznej i wydziałami montażowymi w celu zamknięcia pełnego procesu technologicznego produkcji form i maszyn do galanterii betonowej. Zainwestowanie w nowoczesne urządzenia, które stanowią wyposażenie wydziału, było niezbędnym warunkiem realizacji produkcji wysokowydajnych maszyn i urządzeń. 

   

   

  więcej...

 • Kontrola jakości

   

  Jedną ze specjalizacji naszej firmy są nowoczesne technologie obróbki metali. Doświadczenia które zbieramy współpracując z międzynarodowymi i krajowymi przedsiębiorstwami,  są skoncentrowane na przemyśle precyzyjnym i maszynowym. Specjalizacja ta wymaga prowadzenia dokładnych pomiarów kontrolnych, które pomagają określić, czy produkowane wyroby są wysokiej jakości.

    

   

  więcej... 

 • Usługi spawalnicze

 • Serwis

   

  Oferujemy Państwu serwis w pełnym zakresie pracy nowoczesnej fabryki produkującej wyroby betonowe, co jest niezbędne do zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego. Wykonujemy większość napraw i przeglądów na miejscu u Klienta. Kładziemy olbrzymi nacisk na profesjonalizm swojej kadry.

   

   

   

   

  więcej... 

site